Hakkımızda

1999 yılında Hümeyra Kanca, Nesrin Kanca kardeşler tarafından kurulan Kancaev, 2003 yılında ürün yelpazesini değiştirerek hediyelik eşya, dekorasyon ve züccaciye sektörüne yepyeni bir soluk getirdi.

Dünyanın birçok yerinden ve dünya fuarlarından özenle seçilen ürünler Kancaev’in yenilikçi ve eşsiz mağaza anlayışı ile bir araya geldi. Şık, klasik / modern ve yalın bir tarz arayışında yaratıcı ve özgün alternatifler yaratan Kancaev, Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden dünyaca ünlü markaların özel koleksiyonlarına ait ürünlerini de müşterileriyle paylaşıyor.

Kancaev zincir mağazalara, organizasyon ve catering firmalarına, mobilya, tekstil, çiçek ve çikolata sektörlerine, cafe, restoran, pastane ve otel gibi işletmelere hizmet veriyor. Ev tekstilinden banyo ve aydınlatma aksesuarlarına, hediyelik eşya ve züccaciyeden dekorasyona kadar geniş ürün yelpazesiyle seçkin firmalara ve mimarlara, dekoratörlere öncü ürünler sunan Kancaev, toptancılıkta da bir ilke imza atarak butik tarzı ürün seçimini ve pazarlamasını tek noktadan müşterilerine ulaştırıyor.

Kancaev, sektörde daha çok kadınların kullandığı ve eksikliğini hissettiği ürünleri değişen günümüz koşullarında müşterileriyle birebir iletişim kurarak ve eksikliklerini görerek belirliyor. Kancaev, misyonunun ise globalleşen dünyamızdaki tüm yenilikleri ve farklılıkları çizgisinden ödün vermeden müşterilerine en kısa sürede ulaştırmak olduğunun altını çiziyor.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı